Skip to toolbar
 • Christensen Decker posted an update 3 months, 1 week ago

  شهریه ترم دوم هم به همین مقدار میباشد و هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت. به عبارت دیگر با پرداخت ۵ میلیون تومان در ۲ ترم ۴ ماهه به تسلط عالی به مکالمه انگلیسی خواهید رسید. اگر ترجیح می‌دهید لیستی از واژگان را همراه خود داشته باشید، بهتر است این لیست از کلماتی انتخاب شده باشند که در مکالمات روزمره از آنها استفاده می‌کنید. به این منظور کتاب هایی در بازار وجود دارند که البته در نام این کتاب ها اعدادی است که شاید در ابتدا شما را به وحشت بیندازد.

  اما خیالتون باید راحت باشه، بعد از فقط دو ترم یعنی ۸ ماه سواد زبانی یا دانش زبان انگلیسی شما بیشتر از ۹۹ درصد افراد دیگر هست حتی بهتر از کسانی که سالهاست کلاس زبان انگلیسی میرن. در پایان اگر قصد ثبت نام کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی را دارید بهتر است با مشاوران آموزشگاه زبان ایرانیان شرایط خود را مطرح و برای حضور در کلاس مکالمه حضوری و یا کلاس مکالمه زبان انگلیسی آنلاین اقدامات لازم را انجام دهید. همچنین فایل های صوتی و تصویری که در طول دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی آنلاین توسط موسسه در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد خود حاوی تعداد بسیار زیادی لغات جدید است که به نوبه خود اعث پیشرفت مکالمه زبان آموزان می گردد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان اسپیکان برای تمامی سنین (بزرگسالان، نوجوان و کودکان) و ویژه افرایست که قصد یادگیری مکالمه یا مهاجرت را دارند.

  کلاسهای آموزش انگلیسی آنلاین به زبان آموزان در سراسر ایران و جهان این امکان را میدهد که با هر شرایطی (مشغله کاری، تحصیلی، مالی و …) بتوانند از یادگیری زبان بهره مند شود. دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین، حاصل ماه ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از اساتید و کارشناسان آموزش زبان انگلیسی و همچنین متخصصان IT موسسه زبان انگلیسی اسپیکان میباشد. مطالبی در این ۸ ماه به شما گفته میشن که نه اونها رو در کتابها نوشتن و نه در کلاسی تدریس میشه. وقتی که می‌گوئیم می‌خواهیم از طریق روش‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی مکالمه خود را تقویت کنیم، منظور این است که بتوانیم مانند افراد بومی صحبت کنیم. بنابراین باید ببینیم افراد بومی در مکالمات روزمره خود واقعا از چه لغاتی استفاده می‌کنند.

  در ادامه چندین مشکل رایج را مطرح کرده ام و اشاراتی به فعالیتهایی کرده ام که میتوانند این ایرادات را مشخص کنند. انواع مختلفی از بحث و گفتگوی گروهی وجود دارد (طوفان ذهنی، تبادل افکار و حل مساله) ولی برای پرهیز از اطناب کلام، تمرکز این مقاله بر روی بحث از نوع تبادل افکار خواهد بود. در ادامه شما را با نحوه برگزاری کلاس آنلاین زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان اسپیکان بعنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران بیشتر آشنا خواهیم نمود.

  یادگیری آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان بهترین اتفاق در این روزهای قرنطینه می‌باشد. یک راه دیگر برای استفاده از تصاویر برای فعالیتها و تمرینات مکالمه زبان انگلیسی این است که استاد یک تصویر به زبان آموز داده و از او بخواهد آنچه در تصویر است را توصیف کند. میتوان شاگردان را به گروههای مختلف تقسیم کرده و به هر گروه یک تصویر متفاوت داد. زبان آموزان در مورد تصویر با اعضای گروهشان صحبت کرده سپس سخنگوی هر گروه تصویر را برای کلاس توصیف میکند. این فعالیت باعث رشد خلاقیت و تخیل زبان آموزان شده و همچنین مهارتهای صحبت کردن در میان جمع را هم تقویت میکند. آموزش زبان انگلیسی آنلاین در اسپیکان با جدیدترین کتابهای دانشگاه آکسفورد بصورت کلاسهای گروهی و خصوصی برگزار میگردد.

  همچنین میتوانند شخصیتها، رویدادها و توصیفات را وارد داستان کنند. زبان آموزان را تشویق کنید تا برای جلسه بعدی چند نظر و استدلال مربوط به موضعشان در بحث را حفظ کنند و سپس در آن جلسه به هر زبان آموز مهلت مشخص و یکسانی بدهید و ببینید هر کس چقدر از نظرات قبلی را میتواند دوباره بیان کند. بغیر از چند کلمه اول هر نظر، تمام تخته سیاه را پاک کنید و از زبان آموزان بخواهید مسابقه بگذارند تا ببینیم چه کسی میتواند زودتر از همه، جمله ناقصی که شما به آن اشاره میکنید را به درستی کامل کند. اگر تعداد شاگردان بالاست، آنها را در تیمهای دونفره گروه بندی کنید و سپس از فقط یکی از آنها بخواهید بجای تیم جواب دهد (میتوانید با بازی سنگ کاغذ قیچی آن شخص را انتخاب کنید). برای افزایش تمرکز زبان آموزان، از آنها بخواهید هنگام انجام تمرین ساکت چشمانشان را ببندند.

  البته مکالمه انگلیسی که توسط زبان آموز انجام میشه اصلا طبیعی نمیتونه باشه چون زبان آموز قواعد و قوانین انگلیسی رو یاد نگرفته و داره با قواعد فارسی انگلیسی رو مکالمه میکنه. هر ترم کلاس های آنلاین مکالمه زبان انگلیسیبه صورت ماهیانه بوده و در 8 جلسه جامع و مفید به اتمام می‌رسد. به عبارتی اگر بدنبال ثبت نام در دوره آموزش آنلاین مکالمه زبان هستید بهتر است بدانید که در هر هفته 2 جلسه 90 دقیقه ای مکالماتی کاربردی بین 5 الی 10 نفر برگزار می‌شود. نام بردن لیست بلند بالایی از تک تک مشکلات بحث گروهی و راه حل هایشان کاری بسیار سخت است. بعید میدانم در آن صورت اساتید بتوانند مشکل خودشان در بحث گروهی در کلاس آموزش زبان انگلیسی را تشخیص دهند و سر آخر منجر به رویکردی تحلیلی از این قضیه میشد که باز هم بعید میدانم سودی به حال زبان آموزان داشته باشد.

  هر یک از سطوح فوق در 4 ترم به طول می‌انجامد و هر ترم نیز شامل 8 جلسه است. با توجه به سیاست کلی موسسه زبان الوند، کلاس آنلاین تاکید بسیار ویژه‌ بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد. تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنند. کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی مناسب تمام شاغلینی است که فرصت مطالعه از روی کتاب و آموزش مکالمه انگلیسی را ندارند و یا کسانی که آنقدر مشغله دارند که وقت کافی برای انجام تکالیف را پیدا نمی‌کنند. یک ایده برای اینکه بتوانید به خوبی سناریو طراحی کنید این است که زیاد فیلم ببینید و به مکالمات آنها دقت کنید. آموزش مکالمه انگلیسی با فیلم و استفاده از فیلم ها برای بهبود مکالمات انگلیسی یک روش ایده ال است.

  یکی دیگر از روشهای تشویق زبان آموزان به بیشتر حرف زدن، اختصاص دادن مقداری از نمره ی نهایی آنان به مهارت صحبت کردن است. به آنان بگویید که دائماً در طول ترم در حال ارزیابی این مهارت آنان هستید. تا این مرحله از آموزش مکالمه زبان انگلیسی یادگرفته‌اید که چگونه مانند یک فرد بومی انگلیسی صحبت کنید.

  سخت نیست اگر بخواهیم آمار افراد شرکت کننده در یک کلاس را برآورد کنیم. طبیعی است وقتی هدف پول و تجارت باشد باید کلاس‌ها را مملو از زبان‌ آموز کرد تا پول بیشتری به جیب زد. وقتی هم که تضمینی برای ارائه کار خوب وجود نداشته باشد که خیال فرد از عدم پاسخگویی راحت است. مقدار مکالماتی را که در طول روز با دیگران دارید را با میزان ارتباط نوشتاری خود با افراد مقایسه کنید. آیا این درست است؟ اگر هدف کلاس های زبان آماده کردن زبان آموز برای ارتباط برقرار کردن به زبان انگلیسی است، پس باید مهارت های مکالمه در کلاس تدریس و تمرین شود.

  با اینکار هم شاگردان زرنگ و پرکار راضی میشوند و هم شاگردانی که خیلی قوی نیستند هم میتوانند ایراداتشان را از همکلاسیهایشان بپرسند. آیا این انتظاری واقع بینانه است که همه زبان آموزان بتوانند بلادرنگ و فوری پاسخی صحیح به پرسشهایتان بدهند؟ البته که نیست. شاید بعضی از شاگردانتان قادر باشند بلافاصله پاسخی سریع بدهند ولی همه اینطور نیستند. فهم و تحلیل گفته ها یا سوالات شما برای اکثر زبان آموزان زمانبر است.

  آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خانه

  اگر از گوش دادن به پادکست ها لذت می برید، باید به آن ها گوش دهید. اگر از پیمایش در رسانه های اجتماعی لذت می برید، ادامه دهید و این کار را انجام دهید. هر کاری می خواهید انجام دهید، به شرطی که به زبان انگلیسی باشد. یک مزیت این است که استخدام یک معلم خصوصی یا معلم انگلیسی به شما امکان دسترسی به زبان مادری را می دهد. برخی از آنها حتی ممکن است دارای مدرک تدریس زبان انگلیسی باشند. حتی کسانی که معلمان آموزش دیده نیستند به شما امکان می دهند در مکالمه واقعی انگلیسی شرکت کنید.

  این آمار باعث تعجب نیست چراکه زبان انگلیسی تأثیر انکار ناپذیری بر دنیای کسب و کار داشته است. فیلم هایی را که قبلا تماشا کرده و با آنها آشنا هستید این بار به زبان انگلیسی تماشا کنید. انحصار را می توان تقریباً در هر اسباب بازی فروشی پیدا کرد. شما می توانید در این بازی تخته ای حرکت کنید، خرید، فروش و اجاره خانه کنید.

  شما می توانید به ایستگاه های رادیویی از سراسر جهان و در مورد هر موضوعی که دوست دارید گوش دهید. اگر از مکانی بازدید می کنید و می خواهید گوش دادن به لهجه را تمرین کنید، این یک ابزار عالی برای استفاده است. بنابراین تمرین کنید از دانش محدود زبانی خود در انگلیسی نهایت استفاده را برده و با جملات و عبارات ساده منظور خود را منتقل کنید. This entry was posted in یادگرفتنی ها and tagged خود آموزی زبان, زبان انگلیسی, یادگیری زبان. اگر شما در دوران بعد از نوجوانی دارین زبانی رو یاد میگیرین، به احتمال خیلی زیاد لهجه ایرانیتون حفظ میشه.

  حتما نکات آموزشی مطرح شده را رعایت کنید تا کیفیت یادگیری حفظ شود. بعد از گذشت یک هفته، می‌توانید تنها پس از پنج دقیقه مرور همان مطلب، بدون فراموشی همه آن را به خاطر بیاورید. بعد از چهل روز اگر همان مطلب را دوباره مطالعه کنید، ماندگاری آن در ذهنتان تا حداقل شش ماه خواهد بود! پس یک بار همان شبی که مطلب را یاد می‌گیرید مرور کنید، بعد از یک هفته دوباره مرور کرده و چهل روز بعد هم یک بار دیگر این کار را تکرار کنید.

  من سالهاست یلدارو تو اینستاگرام دنبال می‌کنم و استمرارش در کار برام همیشه الهام بخشه. تو تمام این سالها دیدم که چقدر کیفیت کارش رو بهبود بخشیده و حالا کلی ویدیو جذاب و با کیفیت آموزشی تو پیجش میذاره. کلاس‌های اموزش آنلاین Yenglishtube هم توسط یلدا تدریس میشه. خوشبختانه الان دوره ‌های آنلاین آموزش زبان تو ایران بسیار متنوع و باکیفیت شده.

  به عنوان مثال، هر کسی که به تازگی یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده باشد با کلمۀ “take” آشنا است. ولی اگر یک هواپیما یا یک پرنده “take off” کند بدان معنی است که شروع به پرواز مینماید. همچنین عبارت “take after your father” یعنی اینکه شما شبیه پدر خود هستید. عبارت” “take on a new project بدان معنی است که شما مسئول اتمام و تکمیل آن پروژه میشوید. عموما هر فعل متعارفی در زبان انگلیسی بیش از یک معنی دارد. به همین دلیل است که تسلط بر زبان انگلیسی زمان بر بوده و مستلزم کار و تلاش زیاد است.

  حال که فواید یادگیری زبان را آموختید، از شما دعوت می کنیم از کلاس های آموزش زبان آموزشگاه زبان آفاق دیدن نموده و متناسب با نیاز خود در کلاس دلخواه ثبت نام نمایید. گویش های متعددی برای زبان انگلیسی در اقصی نقاط جهان بوجود آمده است. در هر کشور از زبان انگلیسی اما با گویشی متفاوت و اصطلاحات مخصوص به آن منطقه استفاده می شود. خواندن در سکوت ممکن است به شما در بهبود مهارت های زبان انگلیسی کمک کند.

  چت کردن یک روش شگفت انگیز برای یادگیری زبان انگلیسی است. در چت کردن آنچه را که بی‌استرس فراگرفته‌اید در یک فضای دوستانه می‌سنجید. تماشای فیلم و سریال انگلیسی نیز به بهبود نحوۀ صحبت و درک شما از زبان انگلیسی کمک می‌کند. برای یادگیری زبان انگلیسی باید به موسیقی‌های انگلیسی گوش دهید. از همه مهم‌تر، شما برای یادگیری زبان انگلیسی کمتر به دیگران وابسته می‌شوید. از آنجا که به تنهایی مشغول یادگیری هستید، اگر به طور مداوم انگیزۀ خود در یادگیری را حفظ کنید، دستیابی به موفقیت دشوار نیست.

  به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی حتما به شیوه آموزش و تسلط استاد به آن شیوه توجه داشته باشید چرا که این موضوع می‌تواند کمک شایانی به یادگیری سریع شما کند. افراد مختلف با دلایل متفاوت اقدام به ثبت نام در کلاس‌های زبان می‌کنند. زبان آموزشی هم فرآیندی است که یادگیری در آن به شیوه آموزش و استاد کلاس وابستگی شدیدی دارد. فرقی ندارد با چه هدفی به دنبال یادگیری زبان هستید کسب موفقیت و یادگیری یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. در این مقاله از وب سایت انگلیش بای رز قصد داریم در رابطه با آموزش زبان انگلیسی اطلاعاتی را ارائه دهیم، با ما همراه باشید. آموزش آنلاین و استفاده از بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه شانسی است برای زبان‌آموزان پرمشغله.

  اعتماد به نفس کودک تقویت می‌شود؛ مثلا در انجام کارهای تحقیقاتی به کسی وابسته نیست و می‌تواند روی رشد فردی خود کار کند. راحت‌ترین و ساده‌ترین زبان دنیا برای یادگیری، انگلیسی است. نمی دونستم که یادگرفتن زبان با فیلم و به صورت تصویری تا این حد تاثیر گذاره.

  پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا از انیمیشن‌های مختلف که به زبان انگلیسی روان صحبت می‌کنند استفاده کنید. در این روش بیش از هر چیز دیگری روی استقلال دانش آموزان تاکید می‌شود. در این شیوه آموزش معلم صرفا نقش یک راهبر را بر عهده دارد و دانش آموزان بیشترین فعالیت را خواهند داشت.

Ezine Articles
Logo
Register New Account
Reset Password